Jelentkezz hozzánk Ügyfélszolgálati munkatársnak
AZONNALI KEZDÉSSEL!

Keressük Ügyfélszolgálati csapatunk új tagját, aki ügyfélorientált, magabiztos és kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezik. Jelentkezz csapatunkba, ha Te vagy az az ember, akihez örömmel fordul a környezete, és aki szívesen segít mások problémáinak megoldásában!

Feladataid a következők lesznek:

Köztünk a helyed, ha:

Építő munkakörnyezet

Pozitív szemléletű, kedves csapat vár, ahol jól érezheted magad

Hibrid munkavégzés

1 hetes intenzív betanítás után magas arányú home office lehetőség

Mentoring

Teljes munkavégzés során folyamatos szakmai és emberi támogatást nyújtunk

Stabil szakmai és anyagi háttér, dinamikus fejlődési lehetőség

4-6 órás foglalkoztatás

(Megegyezés szerint)

Csoportos meetingek, tudásbázis, tapasztalat megosztási platform

Iratkozz fel az űrlapon alapvető adataid, motivációs leveled és az önéletrajzod megadásával!

E-mail üzenetben értesítünk a legfontosabb információkról, majd értesítünk a kiválasztási folyamat további lépéseiről.

Kérdésed van? Keress minket bizalommal a hello@collegiumhumanum.hu e-mail címen!